#1 2014-08-11 00:06:33

Shanti

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-10
Posty: 2
Punktów :   

Podanie Alray

Witam bardzo serdecznie , nazywam się Kordian i mam 15 lat.

Moja postać nazywa się Alray jak widać w podaniu , mam 62 poziom i ciągle rośnie. Gram wojownikiem i mam niebieskiego eksperta lecz to też rośnie. W nostale gram około 2 lata. Miałem wojownika , maga , lucznika lecz   zostałem okradziony. Nostale poświęcam około 2-4h dziennie. Oczywiście to jest minimum.Czasami dłużej , nie potrafię podać dokładnie ile.

1. warrior 30+5
2. blade 20job+0
3. cruss 32+2
4. Dopiero kupie (+4/+5) 40job+
5. Narazie nie mam zamiaru mieć tego sp.
6. Dostane od kolegi gdy sprzeda itemy +6 80 job. Jak nie dostane kupie +5 Obojetny job. Lub poprostu dropne. Zależy od stanu golda.
Staram się skupić na eq , dopiero potem na sp.

EQ.
Elvin u6+7 bez osło/zabójca u6+7 z osło.
Kusza Odwagi u4+5/kupie lepsza wkrótce.
Kamienny pancerz u6+5 (moim zdaniem lepsza od odważnego obrońcy. Dlatego ją mam.)

Poprzednia rodzina to HestAngels , odszedłem z niej , ponieważ nie było nic ogarniętego. Po 1 LoD - nikt się nie słuchał szefa/zastępcy/zarządcy. Fosy zbierali do siebie do ekwipunku. Rajdy przychodziły 3 z 15 on-line. Wyzwiska. Aktualnie jestem w fam HouseParty jestem w niej , ponieważ nie wiem czy przyjmiecie moje podanie. Fam w miarę okej , leecz mnóstwo wyzwisk. O drobnostki. Np. "Zyrus idziesz na LoD ?" Zyrus -"Z kim kur** pt bede mieć ? Cb kur** expić nie bd. Itp. Zaczynały się takie wyzwiska , koniec został , że szefa zwyzywali .
Wybrałem Waszą fam , bo sądzę , że tutaj nie wyzywają się o głupiego expa/rajdy. Panuje tu miła i przyjemna atmosfera. Każdy każdemu pomoże . Takie mnie dochodzą słuchy. Oraz znajomi.
Ts3 ? Mam i mogę używać. jedyny kłopot to przechodzenie mutacji

Coś o sobie ?
Sądzę , że jestem miła i kulturalną osobą . Zawszę chętnie pójdę na rajd , pomogę koledze z rodziny i nie tylko. Wydaje mi się , że jestem dobra osoba na rekuta waszej rodziny Lubię piłkę , coca-cole , gry komputerowe oraz szczerość .Gardzę kłamstwem.

Proszę nie patrzeć tylko na lvl , ale również na inne cechy. Proszę również o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Offline

 

#2 2014-08-11 00:09:33

 DangerousBoy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-08
Posty: 8
Punktów :   

Re: Podanie Alray

Dla mnie super Jestem na tak

Offline

 

#3 2014-08-11 01:32:59

 Klosiek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-08
Posty: 7
Punktów :   

Re: Podanie Alray

Jestem na NIE. Brak sp, mały lv, ranga. Wymagania minimalne nie spelnione. 3x NIE

Offline

 

#4 2014-08-11 08:44:49

Bea

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-08
Posty: 13
Punktów :   

Re: Podanie Alray

ODRZUCONE

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.msg2010sum.pun.pl www.dziennikarstwo.pun.pl www.zzl.pun.pl www.gtcup.pun.pl www.sportdownload.pun.pl